| Nicole_8066 a întrebat:

Cei care aveti cont pe DeviantART, ce inseamna Llama Badge? La ce sunt bune?

3 răspunsuri:
| nodeerskulls a răspuns:

Llamele sunt niste asa-zise "badge-uri" pe care le poti trimite celorlalti useri, cu orice motiv, dar numai odata pe "cap de locuitor". Scopul lor e unul numai de fun si caterinca, ele nu servesc un scop precis.
Iconita de llama apare in susul paginii personale si isi schimba aspectul in functie de numarul llamelor pe care le-ai primit.
Poti da unui user o llama ducandu-te pe pagina lui personala si dand click pe Give > Llama.
Llamele se dau pe moca, si se primesc tot pe moca, dar unii useri ofera puncte dA pentru o llama (vezi llamatrade.deviantart.com)

| annyalexa a răspuns:

Poti trimite cui vrei tu si nu prea folosesc la nimic din cate stiu eu big grin adica, in functie de numarul lor se schimba lama [poate deveni de la llama la super llama dupa ce primesti 10 lame etclaughing]. Cam atat. E doar de fun din cate stiu.hee hee

| KidooDance a răspuns:

Pai, este ca o insigna, pe care poti sa o primesti doar odata de la fiecare user, si tu poti sa o dai doar o data la un anumit user.