| costinsilviu89 a întrebat:

Centru de copiere ieftin pentru listarea unor cărți color in Galați va rog? Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| adytzoi a răspuns:

Si color si ieftin eu nu am vazut inca!

| costinsilviu89 explică (pentru adytzoi):

Trăgeam la PIM din Iași cărți cu carul preturi super ok in Galați nu vad nimic sub 1 leu pagina doar nu-s tâmpit sa dau 500 lei pentru o carte de 500 pagini, tu cat muncești să scoți banii ăștia? Ai vreo sugestie sau doar te bagi in seama?

| adytzoi a răspuns:

Nu ma bag in seama. Coincidenta face sa fiu si eu din Galati, si la facultate in Iasi. Si la asta m-am referit cand am spus ca nu am vazut color si ieftin, exact la diferenta de pret la print color dintre pim si centrele de printare din Galati.