| Rombix a întrebat:

Chiar asa de ocupati sunt in perioada asta cei de la Cargus? De intarzie cu o comanda 1 saptamana jumate? Le-am dat mail, a facut magazinul onlie sesizare la ei si nimic..Coletul e in orasul meu,am vazut cand am bagat awb-ul dar nu il mai livreaza odata acasa...ce fel de servicii fac astia? Nu am avut probleme pana acum cu Cargus, acum de sarbatori insa ma dispera. Oare o sa mai vina coletul sau au uitat de mine?happyA mai patit cineva asa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| BuLaNNNeL a răspuns:

E greu sa suni la ei sa-i întrebi? Poate l-au si returnat sau poate ti l-au plasat la vreun oficiu poștal ceva din orașul tău.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Afla unde au sediul si poti sal ridici personal fara transport