| Rombix a întrebat:

Am dat o comanda la un magazin online pe 18 decembrie si acesta trimite prin Cargus si Cargus si are intarziere de 1 sapt.jumate. Nici pana in ziua de azi nu au venit. Dupa revelion,daca in primele zile lucratoare nu vine coletul, unde trebuie sa ma duc in Galati eu sa il ridic singur? E vorba de firma Cargus, iar cand am dat cautare pe internet scrie ca sunt 2 sedii:Adica Cargus Ship &Go si Urgent Cargus.Asta in Galati.La care trebuie sa ma duc sa ridic coletul? Unde trebuie sa ma duc?
Si pot sa imi iau coletul asa sau dureaza mult si asa?
Le-a facut sesizare si magazinul online sa vina ieri cu coletul si nu au venit.Cu Fan Courier am avut o comanda zilele astea si in 2 zile au venit, la Cargus trebuie sa astepti anul 2019 sau ce?

1 răspuns:
| Pisicuta12345 a răspuns:

Ar trebui sa găsești un număr de contact a firmei de unde ai cumpărat și sa ii intrebi de ce nu a ajuns comanda. Și mie mi S-a întâmplat așa și dacă nu sunam nu îmi ajungea decât in 2019