| Nuzicnume a întrebat:

Cine a fost cu wizz; Ryanair și îmi poate explica mai multe despre abonamentul de membru; check in bagaje etc, in privat? Vreau să cumpar bilete de vacanța, ofer gratuit pentru cine e interesat

2 răspunsuri:
| CEACLIU a răspuns:

Eu calatoresc cu wizz din 2009 si mereu m-am gasit foarte bine, si ca pret si ca confort, Ryanair sunt un pic cam scumpi si foarte stresanti, de exemplu paca se roaga de tine sa cumperi produsele cand esti in avion, te intreaba de foarte multe ori si e destul de enervant. Abonamentele la wizz te scuteste de multe costuri si ai foarte mare reducere la bagaje chiar gratis de multe ori...o seara placuta

| Nuzicnume explică (pentru CEACLIU):

Dacă fac check in online, am nev de biletul printat? Pot trece de vama dacă nu S-a deschis counterul dar eu am check in online?