| Corcodushu a întrebat:

Cine a inventat prostia televizată in Romania?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Senzationescu in direct, inregistrat si in reluare. El a fost initiatorul mahalagismului televizat.

| tudorvolcano a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu el, occidentalii.
Totuși, Diaconescu e unicat în modul în care face show. Dacă avea postul de televiziune, invita la OTV și virusul în direct, să-i pună întrebări, etc.

| Brizbriz a răspuns:

Strainezii, la noi se numesc manele, la strainezi se numesc Kardashians... same sheet

| mihai69 a răspuns:

Nea Nicu.

| johnnny123 a răspuns:

Nu România a inventat-o, au inventat-o alții cu mult înaintea noastră. Iar principalul motiv pentru care prostia televizată există este acela că prostia televizată face audiență, pentru că rezonează cu o mare parte a populației.

| TheStrategist a răspuns:

Prostia oamenilor.

| Theo94 a răspuns:

Este din afara tarii, romanii s-au inspirat din occident in general.

| Ratonul01 a răspuns:

Viorel si Vulpitza

| Lovelyrockgirl a răspuns (pentru Ratonul01):

laughing

| Lovelyrockgirl a răspuns:

S-au degradat generatiile si modul de gandi.