| Bernoullie a întrebat:

Cine e din galati sau din alte orase la voi la scoala s-a dat drumul la caldura? Stiti cand se va da?

Răspuns Câştigător
| คℓεxą a răspuns:

Eu sunt din braila si nu nu s-a dat drumu la caldura.La noi se da drumu la caldura de abia la sfarsitul lui noiembrie inceputul lui decembriesad.

9 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Buna,
In Bucuresti ne'a dat drumul de marti.

| KellyGreen a răspuns:

Buna! Eu sunt din Sinaia și da ne-au dat drumu la căldura ca aici a nins și nu puteau sa ne lase sa înghețăm.

| anss23 a răspuns:

Eu locuiesc in Bucuresti si parca acum doua zile s-a dat drumul la caldura.happy

| Anonim_8545 a răspuns:

Iasi, stam cu geaca pe noi

| Bogdanst a răspuns:

Buna, la noi da.
Am facut galagie in legatura cu caldura era frig, acum este cald happy

| RXN a răspuns:

Sunt din judetul Iasi. Uneori e prea cald in unele clase din liceu, avem bafta din punctul asta de vedere.happy

| Name2 a răspuns:

Da s-a dat de marti

| Alina_9161 a răspuns:

De vinerea trecuta...

| NUKKA a răspuns:

Eu am stat la bloc 22 de ani si stiu ca de obicei cei de ala CET-uri dau drumul la agentul termic atunci cand temperatura de afara ajunge toamna la 10 grade, iar primavara cand ajunge tempetatura afara la 10 grade opresc agentul termic[adica caldura].