| midnight12 a întrebat:

Cine imi da un link de unde pot download-a PhotoShop CS5? Dar sa nu imi ceara serial nou de fiecare data cand intru in el? Am unul, dar cand intru in el imi cere mereu seriale noi si stau sa le bag si sa caut si sa incerc sa vad care merge! Nu vreau un site cu seriale straight face Vreau un site de unde pot lua PS CS5 care sa nu ceara mereu serial! fundita happy

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| midnight12 explică:

Am uitat sa mentionez ca vreau alte siteuri in afara de acesta, ca nu imi porneste descarcarea...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms de funda