| IonescuOnutza1986 a întrebat:

mi-am pus parola la telefon si mereu trebuie sa stau s-o scriu, mi-o cere de fiecare data cand il deblochez. Vreau sa o anulez, sa nu mi-o mai ceara, am Samsung Galaxy mini 2. Funda

Răspuns Câştigător
| Sooorin a răspuns:

Intri in setari ( settings ) -> locatie si securitate -> (mai jops ai setari deblocare ecran ) debifezi ce ai acolo FUNDA?

| IonescuOnutza1986 explică (pentru Sooorin):

M-ai salvat, mersi mult

3 răspunsuri:
| alecs14alecs96 a răspuns:

Pai intri la setari -> Locatie si securitate ( cred ) -> Configutare blocare ecran -> si setezi fara ( iti cere codul, il dezactivezi ) si gata tongue. Sper ca i-am fost de folos

| AuroraLaptelui a răspuns:

Te duci in setari, dai la locatie si securitate, pui parola si dai pe glisare.