| Psssssssssssss a întrebat:

Cine imi poate spune cand va fi urmatorul concurs webkinz? daca aveti informaty scrietym pe id:ama_candy_lollypop@yahoo.com multumesc!

1 răspuns:
| annammaryya a răspuns:

Uite ceasul din webkinz e cu 2 ore inapoi fata de ceasul nostru si eu am webkinz deja te poti imi inscrie la concurs azi in 11 si tot azi te mai poti inscrie la 7 la conc de frumusete amandoua is conc de frumusete si la 10 e intrecerea bucatarilor apropo ce cont ai? al meu e ane1765