| DJalecs2oo8dub a întrebat:

Cine imi poate spune cum se instaleaza un template pe wordpress

3 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Intrii in dashboard, apoi aspect, apoi sabloane, prima data ti se afiseaza tab-ul cu administrarea sabloanelor existente dupa care dai click pe tab-ul instaleaza sablon.
eu am alta tema de wp si ma duc direct la ce vreau sa factongue
bafta!

| auras_3322 a răspuns:

Te duci in setari DESIGN si ii dai HTML si ai acolo codurile le stergi si pui TEMPLATE care vrei tu numai ca daca il copiezi de pe net o sa ti-l dea ca si imagine... iti trebui un program care iti deschide imagine si dai copy si paste in wordpress si slalvare si gata http://costiradu.blogspot.com/

| adi94_7797 a răspuns:

Auras?
imi poti da exemplu de un astfel de programbig grin