| Robert_1367 a întrebat:

Cine imi spune si mie antivirusuri de descarcat gratis si care nu expira?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 6 free (Avira 2011 free ori AVG 2011 free), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descărca de pe site-urile oficiale. Succes şi numai bine!

| Minks a răspuns:

Avira free.

| Ady3835 a răspuns:

Www.avira.com e free si update in fiecare zii daca vrei nu expira niciodata e f bun il am si eu

| Piny a răspuns:

Avast, Avira