| goodofwar09 a întrebat:

Cine imi spune un server de metin gen hard core sau?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Eu nu joc metin, dar nu ai specificat cum vrei sa fie, adica: pvm, pvp sau pvm-pvp, rate, iteme, romanesc sau strain.

| goodofwar09 explică:

Mie imi trebuie sv gen la magazin de arme fms rib armuri pana in lvl 48 nu neaparat si in rest..cam nu conteaza. si sa fac cam bani nici greu nici repede intre.

| goodofwar09 explică:

Hey faci greu level si ma refer cu itm 20% yang cu buff cam cati bani fac in v2 aproximativ?

| NesSquick a răspuns:

Hard core gen de crescut greu? Păi eu ştiu aşa :
~1. Unde se creşte greu :
a. Metin2Ro
b. Metin2Tim
c. Metin2United
d. MondialMetin2
2. Unde se creşte repede.
a. TimiMetin2
b. Lunaris-Online
c. AsinisWorld-Online
d. Metin2Mage.
Fundă?

| xBucSa a răspuns:

Uite eu iti las o lista daca tie iti place vre unu astept funda http://topserversmetin2.com/

| Redbull11 a răspuns:

Atunci e perfect pentru tine Metin2x uite si linkul http://www.metin2x.ro/