| Chachi913 a întrebat:

Cine ma ajuta si pe mine cu ceva.? Am contul de pe Twitter suspendat si nu stiu cum sa "il fac sa nu mai fie suspendat" cine stie va roooog frumos sa ma ajute. si DAU FUNDA! DAR URGENT VA ROG!

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Intra cu IP dinamic rolling on the floor

| Acl a răspuns:

Intra aici sa vezi exact https://twitter.com/support

| EpiiK a răspuns:

Daca ai contul suspendat inseamna ca ai adus injurii altor useri sau ai facut reclama altor site-uri deci depinde de timpul de suspendare. trebuie doar sa astepti ..sau sa iti faci unul nou (sper ca am fost de ajutor :p)