| Diana_7451 a întrebat:

Cine ma poate ajuta?
cum as putea (daca este posibil asa ceva) sa trec un document din format word in format pdf?
sau cum as putea deodata sa creez un document in format pdf?
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Overdose a răspuns:

Cu un converter, pe care îl poţi găsi aici - http://www.doc2pdf.net/

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trecerea se face cu un convertor, gasesti pe internet. Crearea se face cu un progarm gen Adobe Acrobat. Numai bine!

| Zoricutzu a răspuns:

Este posibil sa creezi documente si sa le salvezi in format pdf cu Open Office Writer, sau sa le deschizi in diverse formaturi si sa le salvezi in format pdf.