| andreig a întrebat:

CIne ma poate ajuta si pe mine cat de repede posibil... sun de pe un abonament cosmote la 1234 si vreau sa vorbesc cu un reprezentant sa cer niste informatii, pe ce sa apes? Am intrat mai prin toate si nu am gasit nici o tasta pe care sa apas si sa ma trimita la un reprez!

9 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare sa-si spuna robotul poezia pana la capat si, in mod sigur, la un moment dat, vei auzi ceva de genul: pentru a vorbi cu un operator, apasati tasta... Daca astepti sa auzi cuvantul "reprezentant", nu se va intampla. Deci... operator.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi cer scuze. Ma gandeam ca orice retea serioasa de telefonie are acest serviciu. Daca eu am gresit, inseamna ca tu stii deja raspunsul...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Andreig, nu cred ca trebuie sa folosesti asemenea cuvinte pentru Ardnaxur 1961, unde e respectul dintre noi? Scuze daca te-am suparat...

| BUBULINA a răspuns:

nu sunt siguraa1440

| Fowls a răspuns:

Suni la 1234, apesi 1 pentru limba romana apoi apesi 3 pentru un anumit meniu, apoi iar 3 pentru altul, apoi apesi 6 si intri in legatura cu operatorul cosmote. Cu placere.
Deci 1 > 3 > 3 > 6 dar astepti 2, 3 secunde dupa ce apesi sa se auda ca vorbeste daca nu asculti ce zice ca sa faca legatura deci nu apesi repede straight face.

| andreig explică:

Ardnaxur1961 daca nu sti de ce te bagi tu sa spui balarii?

| andreig explică:

Da l-am aflat pana la urma! Fara suparare ardnaxur.pwp

| andreig explică:

Constantaproga chiar nu ai puterea de a ma supara pe mine asa ca nu`ti face griji! Am rezolvat problema.

| dinamo a răspuns:

Pai eu sunt pe orange. Cel mai bun lucru este sa mergi acolo la ei si remedeaza ei problema, eu asa fac mereu.