| darkone14 a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine cu o scrisoare in engleza in care trebuie sa descriu unui prieten noua casa in care m-am mutat. va rog frumosss

2 răspunsuri:
| caractere a răspuns:

Mai diar frend,
From za bigining of mai leter ai shud tel iu aim uel and healthi, uat ai uishing iu.
Ai muvd into anazar haus. A cul uan, not laik za last uan! Zis iz uit uatar and electriciti! End porcelained toilet sit. And a lot of chestii, bat ai dont nou tu transleit ol of zis, if olredi ai luk at gugal for an onlain translaiter. Nau ai rait iu bicoz ai rimembar fiu uordz.
Si iu leitar! Ai pup iu!
Meik lav not uar!
Pis!

| blacklife997 a răspuns:

A te-as ajuta cu mare placere dar nu prea am timp acum dar du-te aici
http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT google translate si o faci prima data in romana bft!;)