| abc_7311 a întrebat:

Cine stie care e codul pentru decodificare la nokia 6300? ca e codat pe orange si imi cere cod pentru decodificare cand bag alta cartela? mersi happy

3 răspunsuri:
| paul_7261 a răspuns:

Http://unlock.nokiafree.org/ aici ai ceva si mai aia aicea un program cu care poti face asta prin codul imei codul al poti afla la *#06# http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__1/file__4281 bafta!

| deeahi5 a răspuns:

| bodacalex a răspuns:

Am un Nokia 6300 vreau sa bag cosmote si nu merge 359544015340866