| DeMentaa a întrebat:

Cine stie ce se intampla daca o visezi pe regina maria noaptea in somn?

Răspuns Câştigător
| ~LoOoLa~KyD~ a răspuns:

Buna, ada sunt iris daca ti s-a intamplat asta inseamna ca ai vizat un drac care ti s-a infatisat in regina maria

8 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Stai linistita; nu se intampla nimic! Era mai grav daca o vedeai ziua, treaza fiind.Atunci, chiar ai fi avut o problema. Mare.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nimic nu se intampla... rolling eyes

| viatadecacatt a răspuns:

Ceva rau nu o sa se intample, iti dai seama.
Cine stie. poate a fost doar un vis

| Klara a răspuns:

Regina Maria? raised eyebrows Dar cu ce ocazie ai visat-o tocmai pe dumneaiei? Dai teza la istorie si te streseaza materia asta cu Regina & co?

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamnestraight face, da` ce ai putea sa visezi cu Regina Maria.:-s, nu ne povestesti?laughing

| danyyyel a răspuns:

Poate ca pentru tine e o aspiratie sa devii ca regina maria... poate de asta ai visato...

| loveyousomuch92 a răspuns:

Cred ca este o avertizare s-au cam asa ceva!