| bogdan_5147 a întrebat:

Cine stie cum poti face puncte pe lockerz? va rog spuneti-mi si mie.multumesc

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Ai Log in points (2), alea de le obtii cu un click in stanga jos in fiecare zi cand te loghezi, mai ai Dailies, intrebari zilnice la care raspunzi si primesti puncte (2) si mai obtii (4) puncte daca vizualizezi un videoclip din sectiunea Play. Poti sa vizualizezi si mai multe videoclipuri intr-o zi si sa primesti puncte pentru fiecare, dar nu poti sa primesti de doua ori puncte pentru acelasi videoclip si nici sa vizualizezi simultan doua (sau mai multe) videoclipuri. In fiecare zi se adauga cel putin un videoclip nou, dar si daca nu te-ai logat in fiecare zi, poti sa recuperezi punctele uitandu-te la videoclipurile din urma, in schimb la intrebarile zilnice nu poti sa primesti punctele respective decat in ziua careia ii corespunde intrebarea.

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Lockerz este un site ce consta in vizite…
La fiecare autentificare, primesti 2 puncte (doar o data pe zi se pune big grin) si mai sunt si intrebari (pentru fiecare raspuns, primesti 2 puncte)

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

La inceput primesti 2 puncte pentru logare, raspuns la intrebare si la video...Invita 20 de persoane [Z-lister] ca sa primesti 4 puncte pentru orice actiune... Dupa ce devii Z lister primesti un tricou GRATIS. In fiecare luna este restok [atunci se pun premiile].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2ptz - log in/o data pe zi
2ptz - raspuns la intrebarea zilnica/o data pe zi
2ptz - pentru fiecare filmulet vizionat
Azi e DOUBLE PTZ!
Daca vrea cineva invitatie il ajut eu:
http://invite.lockerz.ro/? id=many