| marya_3184 a întrebat:

Cine stie daca este vreun magazin in Oradea care sa distribuie spiridusi cu terapia elf, si unde anume ii? Mersi

3 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Pentru comenzi in Oradea, suna la urmatoarele numere de telefon: 0259/431.730
Pentru ca sistemul nu ma lasa sa editez, o sa mai scriu inca un mesaj, ce contine si alte numere de telefon

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Un dispozitiv electronic denumit ELF (extremely low frequency) sau Spiriduş ajută ca multe din inconvenientele biologice datorate uzurii organismului să dispară. Comenzi Oradea 0259/431.770, 0726.137.367

| gabrielutzu a răspuns:

Aoleo, draga de unde ai mai scos-o so pe asta...:laughing
Da de unde prostia asta gen "Lord of the rings"?
De pitici vindecatori nu am mai auzit, da cred ca ai mai multe sanse daca apelezi la serviciile celor 7 pitici din Alba ca Zapada, decat la ratacitii astia de elfi...:laughing