| dannys a întrebat:

Cine stie sau are vreo idee cat costa sa lipesti un inel de argint si un lant si alt inel de aur?

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Lipire bijuterii (lanturi, cercei, bratari, anouri, etc): 15 – 50 Ron. (in functie de complexitatea reparatiei sau cat aur se consuma pentru aceasta aurul este inclus in pret) si depinde si de magazinul unde mergi

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
UITE CE AM GASIT.
http://www.verigheteatcom.ro/reparatii-bijuterii_12.htm
O seara buna:)

| Peridava a răspuns:

Nu mai stiu preturile, dar nu costa mult.

| dannys explică (pentru Peridava):

Asa ma gandeam si eu, ca doar le lipesti si nu le cumperi din nou

| AnaAna23 a răspuns:

Depinde de fiecare ce tarife are, dar nu costa mult! Sau lipeste-le tu cu picatura! Picatura ce lipeste, nimic, nimic nu dezlipeste

| Ioanaaa222 a răspuns:

Intre 50 și 100 de lei