| dragon40 a întrebat:

Cinemi da si mie un cont de metin GX, UNIVERSE, RO, METIN2RO SPEED, FinaLongjiu2, Newlongju. primeste fundita contactati-ma pe aidiul audiiboca

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing aidiulaughing Da ioana nu e prea frumos cum ai forbit cu bietul copil

4 răspunsuri:
| ioana147 a răspuns:

In primul rand invata sa scrii bai cocalare. Astia ca voi ne fac tara de ras. Se scrie "Cine-mi, Contactati-ma, ID-UL", intai invata sa scrii si apoi posteaza intrebari ca te faci de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont. De lvl 30. Il vrei.pE METIN2RO

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioana lasa-l impace ca te sparg, am eu cont pe gx lvl 86
da nul dau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie imi trebuie