| IonutJohnJuanJeanGiovanni a întrebat:

Credeti ca Andreea Tonciu e proasta sau se preface pentru a creste audienta?

9 răspunsuri:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Lumea face orice pentru bani in ziua de azi.

| blackcat99 a răspuns:

Eu chiar cred ca este proasta. Hai sa iti dau un motiv : relatia ei cu Mitea. Nu are nicio legatura cu televiziunea, si totusi s-au despartit si impacat de vreo 8 ori. Trebuie sa fii de-a dreptul cretina sa stai langa un om care te bate. Bye!

| VadTot a răspuns:

Daca Ea Este Proasta cei care o urmaresc cum sunt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e proasta sau se preface?
Eu zic ca e proasta naturala adica nu se preface.
Dar si daca s-ar preface ca e proasta doar pentru niste bani tot proasta e.

| Q69 a răspuns:

La tv se cere doar prostie si scandaluri ieftine
la majoritatea emisiunilor este o regie ieftina cu replici spuse in casca de regizorii emisiunilor

| ClauCS99 a răspuns:

Nu inteleg de ce ai pus intrebare asta aici, dupa cum suna asta sa-r incadra perfect la adolescenti, o haideti oameni buni, ceva chiar de folos nu stiti sa intebati?

| NONAMEONe a răspuns:

Si' si!

| minus273virgula15gradeCelsius a răspuns:

HTF is Andreea Tonciu? big grin

| Gym a răspuns:

Eu cred ca e porasta. Dar dc ai vazut-o la CANCAT tv mai devreme?rolling on the floor