| antonia_2289 a întrebat:

Credeti ca o sa creasca mediile liceu anul asta avand in vedere ce note MARI s-au luat? anul asta 18 copii au terminat cu medie 10 iar anul trecut doar doi, iar anul trecut 2600 de copii au avut media peste 9 iar anul asta 3300? ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

O să crească mai mult ca sigur.
Gândește-te că la generația de anul trecut s-a ținut cont și de tezele cu subiect unic de acum doi ani, la care nu prea a plouat cu 10, și i-a tras în jos. Anul acesta nu mai sunt. Frauda a fost imensă și notele sunt foarte mari (sunt și câte 10-15 cu aceeași medie de admitere). Sigur vor crește.

Baftă, să intri la liceul doritwinking

| madutza2468 a răspuns:

Si mie imi este teama...mi-as dori sa fie mai mici...sau daca nu, macar sa se mareasca cu max 20 de sutimi succes