| darkusdharak a întrebat:

Cu ce pot scoate petele de vopsea de pe pantaloni dupa ce s-a uscat vopseaua?

Răspuns Câştigător
| ChildrenOfBodom a răspuns:

Se pot scoate şi cu săpun. freci cu săpun până se ia.

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Din pacate, dupa ce s-a uscat nu le mai poti scoate decat cu foarfeca happy poti sa incerci cu niste diluant/dizolvant dar sa stergi cumva usor, pe loc, ca altfel se intinde vopseaua si mai rau se murdareste. poate pui mai degraba ceva peste locul patat cu vopsea daca sunt blugi, dar daca te-ai asezat pe ceva vopsea sunt cam compromisi pantalonii aia, nu prea mai ai ce le face