| anonim_4396 a întrebat:

Cu s-a infiintat la la band? Cum se poate infiinta o trupa?

4 răspunsuri:
| yasana a răspuns:

Trupa se poate forma din doi sau mai multi membri... oameni care au voce faceti o melodie apoi o puneti pe youtube si daca se iveste sa iti vizualizeze un impresar clipul va poate face cantareti... funda?

| anonim_4396 explică (pentru yasana):

Nu este numai atat de facut happy stiu ca trebuie sa mai faci ceva dar nu stiu ce...happy

| CristiExpSiPunct a răspuns:

:d yasana o trupa nu este formata doar din voci si urechi muzicale se poate forma si un grup de intrebari cum e TPU si o trupa de muzica? de concurenta de jocuri etc. este formata cum ai zis tuh din2 sau mai multe persoane :d trebuie sa compui tuh sau celalalt melodii unu se ocupa de aia altu de aia si tot asa o trupa este un grup de oameni unit care infinteaza un sentiment de apreciere pentru talentul celalalt urmatoarele detalii sunt: trebuie sa ai un nume la o trupa trebuie sa ai niste melodii genul muzical etc mai multe nu doar acestea vrei sa tile enunt pe toate? ok dar o sati ia ceva la le citesti http://www.streetdance.ro/trupa-jackpot.html uite aici o trupa foarte buna care stie ce sa faca lala band este o trupa formata din 20 25 oameni sau chiar mai milti infintata la scoala intr-o ora de muzica a profesoarei Popa etc nu e profesoara dar in film "PARIU CU VIATA E" in fine eu ii spun profesoara de muzica de exemplu eu sunt intr-o trupa formata nu de mult de vreo 3 sau 4 zile ti-am raspuns pe data de 12.11. 2011 :D deci tine cont si de data trupa noatra se numeste Muzica in Cenzura are genul muzical de Dance si lucram si la instrumente si la gura eu lucrez la gura si chitara deci am o ureche muzicala buna uite id meu de mess siti voi spune mai multe BombaCristi2

| anonim_4396 explică (pentru CristiExpSiPunct):

E; ti online pe mess?