| alexx102428 a întrebat:

Cum a murit Maicon de Oliveira (fost jucator al stelei?) Stiu ca in accident de masina dar cum s a intamplat?

Răspuns Câştigător
| marius577 a răspuns:

A derapat, a pierdut controlul masinii, a intrat pe contrasens, s-a ciocnit frontal cu o alta masina, si a murit pe loc.
Dumnezeu sa-l ierte.

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

''Atacantul brazilian, care în urmă cu 3 ani juca în Ghencea, a murit după ce, din cauza vitezei şi a carosabilului acoperit cu gheaţă, a intrat pe contrasens şi a izbit frontal o altă maşină.'' Sursa:http://www.gsp.ro/......19058.html
O zi buna.

| Yamaha123 a răspuns:

A pierdut controlul masinii

| Anonim22444 a răspuns:

Era cu masina si a pierdut controlul ciocnindu-se frontal de alta masina, decedand pe loc!

| Balint_Daniel_1971 a răspuns:

Maicon de Oliveira am murit intr-un accident de masina. Gonea cu mare viteza si din cauza ghetii a intrat cu masina intr-un stalp.