| petitdreamer a întrebat:

E adevarat k Laura Vass a murit in accident de masina?

Răspuns Câştigător
| Zoombe3 a răspuns:

Sunt niste mesaje create de niste cretini care se trimit in lant prin messenger. laughing rolling on the floor Nu e moarta nici Laura si nici tatae si Caddy de la BUG.

188 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Si eu am auzit niste zvonuri, dar inca nu se stie nimic sigur. Cel putin eu am auzit unele pareri ca ar fi adevarat, altele ca nu.

| kh1ss a răspuns:

Conteaza?

Răspuns utilizator avertizat
| sergiu25bc a răspuns:

Ce pacat, dar voi de unde stitisadsi avea o voce atit de frumoasasad

| sergiu25bc a răspuns:

Laura Vass a cantat manele alaturi de multi manelisti, precum sorin copilul de aur

| sergiu25bc a răspuns:

Sincer nu am auzit nimic, sper sa nu fie adevarat informatia tasad

| sese a răspuns:

Cine-i fata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa apara la realitatea daca chiar asa este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa este moarta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e moarta terminatii cu prostiile am vazut acum o sa ptamana nu mai barfiti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba lasati prostiile nu e muarta nici chelbuasa e in londra am vasuto eu pe laura vas la un concert ra cu bogdan artistu si frati de aur nu mai ascltati prosti car scriu asa ceva puate sunt invidios de vocia si frumustia iei un pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uimeste faptul ca n-a murit inca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu nu stiu ce sa mai cred...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este adevarat, laura nu este moarta este plecata in anglia am aflat de la prietena lu maicamea evanda cantareata nu stiu daca o cunoasteti oricum ea a zis ca e plecata in anglia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eee a murit nu a murit da se zice ca a fost otravita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ba ca sa moara in accident de masinalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e morta pentru ca se anunta la tv daca era moarta si in plus e prea frumoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laura vass nu e moarta e in londra daca vreti va spun si zona k ma intalnesc cu ea mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai din cate stiu j eu chiar nuh a murit cica e in londra din surse sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca a murit cica e in coma la spital de un an doi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auziti daca a murit cum a scos melodia '' de-as putea'' sau cum face filmari la partea a2a a filmului ''poveste de cartier''?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voi ma intrebati daca a murit in accident de masina, insa eu cred ca nu a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit k a murit...in accident de masina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murit a fost prinsa de nevasta lu dan bursuc cu el si a plecat din lumea manelelor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu saud doar zvonuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu nu cred ca este adevarat...mai repede as crede ca este un zvon si o prostie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti fraier sau te faci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt niste mesaje create de niste cretini care se trimit in lant prin messenger. Nu e moarta nici Laura si nici tatae si Caddy de la BUG.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii moarta am vazut-o acum o saptamanawinkinga cantat la nunta lu varamea asa ca nu a murit ce tot scoate-ti prostii ca cica a murit voi ati inebunitlaughingrolling on the floor