| virusalbviolet a întrebat:

Cum acumulez puncte pe acest site?

3 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Pai.fii activ raspunzand la intrebari, punand intrebari iar la raspunsurile considerate castigatoare vei primi fundita

| fluturas a răspuns:

Daca raspunyi la intrebari, primesti fundite, primesti folositor si inteligent la raspunsuri, dai voturi ) inteligent, folositor, amuzant, stupid, nefolositor ), si daca iti este foarte vizualizat profilul primeste ceva punctaj happy

| mean a răspuns:

Raspunzi la intrebari si dai folositor, stupid etc. care sunt puse dupa fiecare raspuns...