| adikinhhh a întrebat:

Cum aflu usernameul (numele public) al cuiva de aici (TPU) daca stiu mail-ul

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa-l afli doar daca are acelasi username ca la contul de e-mail, altfel nu se poate. Intra in COMUNITATEA si da o cautare cu numele de la e-mail si poate ai noroc sa fie acelasi (a doua fereastra de cautare). Succes si numai bine!

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Norocul ar fi de partea ta dacă are același nume ca la adresa de e-mail.
http://www.TPU.ro/useri, scrii numele în fereastra unde apare "Caută".
Pa, pa.