| Marian_Mari_1998 a întrebat:

Cum ajung de la Pacii la Stefan cel Mare?

3 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Iei metroul din Pacii pe care scrie Anghel Saligny pana la statia Eroilor. Schimbi apoi magistrala si iei metroul pentru Dristor, coborand la statia Stefan cel Mare.

| GHoST013 a răspuns:

Cauta pe google maps iti spune exact si cum ajungi si cat faci.
Din cate stiu eu poti ajunge cu metroul, intri la metrou si te uiti pe o harta. Trebuie sa il iei spre Anghel Saligny dar trebuie sa schimbi. Probabil la eroilor cu Dristor 2.

| AddaBlack04 a răspuns:

Iuliu Maniu până la intersecție cu Vasile Milea(Apaca), stânga, pe sub Podul Basarab treci Splaiul Independentei și urci pe Podul Basarab, cobari dreapta spre Titulescu, drept înainte pe sub Pasajul Victoria unde e și în Barbu de la Vrancea care ține până la intersecție cu Calea Dorobanți și drept înainte de la Calea Dorobanți până la pasajul Obor e ștefan cel mare.