| Deecs a întrebat:

Cum ajung din Chisinau/Diham sau chiar de la parcu` Titan [I.o.R.E] la Vitan Mall [Bucuresti Mall]?

Răspuns Câştigător
| LauraSpataru a răspuns:

Poti lua metroul de Titan la Unirii (sau Dristor), apoi 104 sau 123.
Sau, mai scurt si fara alte schimburi, tramvaiul 19 (de la IOR la Calea Vitan, chiar in fata mall-ului). Bafta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti lua metroul de Titan la Unirii (sau Dristor), apoi 104 sau 123.

Sau, mai scurt si fara alte schimburi, tramvaiul 19 (de la IOR la Calea Vitan, chiar in fata mall-ului). Bafta!

| alexa86 a răspuns:

Cum ajung din militari in iore?