| Wallich a întrebat:

Cum ar trebui sa formulez cererea pentru trecerea notelor de la simulari in catalog catre director?

4 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Nu ti-ar fi mai usor sa vorbesti direct cu fiecare profesor in parte, de la fiecare materie la care ai dat simulare, pentru a-ti trece nota? cred ca te complici cu cererea la director.

| BJK1903 a răspuns (pentru katy):

E tare greu, ai nevoie de studii extra superioare sa intrebi profesorul. happy

| BJK1903 a răspuns:

Doamna/Domnu Director

Subsemnatul (cum te cheama), elev al clasei (clasa ta)al liceului (liceul tau( doresc trecea notei din simulare (nota) la materia (ce materie vrei). Multumesc

Data si Semnatura.

Sper ca te-am ajutat. Era tare greu, nu? happy

| TsuyuAsui a răspuns:

Inteligenților, se face cerere scrisă pentru trecerea notelor de la simulare. Așa se cere, nu poți să te duci tu și să rogi profesorul. Tipa a cerut ajutor pentru că aceasta cerere trebuie scrisă într-un anumit fel, nu că un bilețel sau nu mai știu ce. Nu vă mai dați mari.