| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea afla dupa nume numarul de telefon al unei persoane? Se numeste Filipciuc Marcel si locuieste in comuna Maureni jud Caras-Severin.Am nevoie de adresa de mail sau nr de telefon, cine ma pote ajuta cum sa aflu sau daca afla cineva sa ma anunte aici.

38 răspunsuri:
| zamfira a răspuns:

Suna la Primaria comunei Maureni- judetul CS. Poate poti afla de la acolo nr. de telefon al persoanei pe care o cauti.

Datele de contact ale Primariei:
Adresa: Principala, nr 371
Localitatea: Maureni
Judet: Caras-Severin
Tara: Romania
Cod postal: 327265
Telefon: 0255-526001
Fax: 0255-526001

http://www.ghidulprimariilor.ro/business.php/PRIMARIA-MAURENI/44065/

| Rusu_Adela_1975 a răspuns:

Am avut un prıetenn dan galatı al cheama sadel sı am pıerdut legatura cum pot sa aflu numarul de telefon

| theo_6228 a răspuns:

Vreau un numar de telefon dar nul pot gasi e din bacau dar nu mai stiu adresa,, se numeste rodica selaru e din bacau si a fost directoare la fortele de munca bacau acum presedinte actualmente de partid pd bacau

| Etelkaaa a răspuns:

Buna as vrea sa aflu despre tatal meu se numeste Munteanu Ion, e din Bacau comuna Urechesti.Cine ma poate ajuta sa aflu despre el? Un nr de tel orice.Va rog ajutati-ma.

| Etelkaaa a răspuns:

Daca cineva afla ceva despre tatal meu scrieti pe eta_mn@yahoo.com,va rog ajutati-ma.

| georgya a răspuns:

Doresc sa imi gasesc o veche prietena ilie carmen alexandra, are 23 de ani si este din galati... s-a mutat in clasa a 2-a din Otopeni

| dugulan a răspuns:

As dori foarte mult sa aflu si eu o persoana pe care o iubesc enorm si nu pot da de ea va rog din suflet sa aveti buna placere de`a ma ajuta s`o pot gasi pe persoana respectiva a locuit in Comuna Jupanesti Gorj se numeste CIUREA AURA. deoarece nu`am mai vazut-o de 28 de ani...va rog din suflet indrumati-ma si pe mine pe calea cea buna s`o pot gasi. sau niste informatii despre ea.Va multumesc Anticipat Dugulan Constantin Din Gorj

| Czina_Loti_1944 a răspuns:

Dragut Augustin locuieste in ocna mures jud.alba