| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea afla dupa nume numarul de telefon al unei persoane? Se numeste Maria Sorin-George si locuieste in comuna Cernetu, jud. Teleorman. Am nevoie de adresa de mail sau nr de telefon, cine ma pote ajuta cum sa aflu sau daca afla cineva sa ma anunte aici.

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Și care-i numele de familie?
Îți spun cum să faci. Îți voi da un link cu locuitorii comunei Mârzănești de care aparține satul Cernetu (Teleorman).
Cauți numele persoanei, iar dacă nu-l găsești printre ele, dai click pe oricare alt nume în dreptul căruia vezi că scrie "Gheorghe din satul C*** (click pe NUME, nu pe adresă!), asta înseamnă că e unul din vecinii persoanei căutate (oricum, într-un sat, toți oamenii se cunosc între ei).
Contactezi pe unul sau mai mulți dintre ei la numărul de telefon afișat și soliciți să-i transmită persoanei X că o cauți. lași un număr de telefon unde să te contacteze. Unul din ei tot îi va transmite că o cauți.
Aici, ai linkul:
http://www.abonati.me/TELEORMAN-j37/MARZANESTI-l3104/11