| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea afla dupa nume numarul de telefon al unei persoane? Se numeste Filipciuc Marcel si locuieste in comuna Maureni jud Caras-Severin.Am nevoie de adresa de mail sau nr de telefon, cine ma pote ajuta cum sa aflu sau daca afla cineva sa ma anunte aici.

38 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum as putea afla adresa postala a unei persoane? se numeste Antal Ramona si locuieste in focsani pe strada odobesti dar nu stiu numarul casei.ma poate ajuta cineva? multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gigi Ghiata din Drobeta Turnu Severin Mehedinti mai are telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste Bucur Marian Felix si vreau sa aflu numarul de telefon al lui. Locuieste in jud. Constanta, Topolog Nr. 25 Bl. F1 Sc. D Ap 74; Daca ma poate ajuta cineva sa ma anunte aici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara, asi dori nr de telefon daca se poate alui florin salam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste plopeanu ionel si locuieste in comuna traian jud. braila

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate afla adresa unei persoane care sta in strinatate doar dupa nume?

| Rusu_Adela_1975 a răspuns:

Am avut un prıetenn dan galatı al cheama sadel sı am pıerdut legatura cum pot sa aflu numarul de telefon

| Czina_Loti_1944 a răspuns:

Dragut Augustin locuieste in ocna mures jud.alba