| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea afla dupa nume numarul de telefon al unei persoane? Se numeste Filipciuc Marcel si locuieste in comuna Maureni jud Caras-Severin.Am nevoie de adresa de mail sau nr de telefon, cine ma pote ajuta cum sa aflu sau daca afla cineva sa ma anunte aici.

38 răspunsuri:
| monica_4690 a răspuns:

Ar fi bine sa nu mai postezi aici numele unor persoane fara acordul lorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zamfira mersi mult si eu m-amm gandit la asta cu primaria.
monica nu te baga in seama fara rost daca nu stii depre ce este vorba, in primul rand admini de pe TPU au aprobat intrebarea, si pentru linistea ta este vb de o ruda care a fost plecata mult timp in strainatate acum am aflat ca locuieste acolo si nu dau de ea pentru a o anunta ceva important.lamurita? anonimul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Petcu nicolae str.aleea nalbei nr 7 bl l116 sc a et 3 ap 7 constanta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Suni la informatii si intrebi numarul de tel si ti-l da imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.paginialbe.ro/index.php3

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Afla adresa la numarul de telefon 0213227195

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numarul de tel. este 0734716859 filipciuc marcel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste neacsu cristina-neacsu titellocuieste in jud galati com.sendreni ceva un mail sau nr de tel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut pe cineva care a locuit in bistrita si acum e in irlanda, cum o pot gasi? x_as_as este adresa de yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camp constantin din lugoj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Olga boris. locuieste in floresti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunteti varza cu capul frate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Numar de telefon spataru floare jud timis timisoara zona soarelui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Popescu Vladimir

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frnytl85ilutl

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut am si eu aceeasi dilema as vrea sa stiu un nume sau o adresa dupa un nr de tel ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare cum se poate afla un numar de telefon dupa numele unei persoane sau sa afli numele persoanei dupa numarul de telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.si eu caut o foarte buna prietena se numeste Duca Mihaela Madalina, stiu ca locuia in Secuieni jud.Bacau,care stie ceva de ea scrieti-mi pe email alinutza6660@yahoo.com.multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciorica ovidiu timisoara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot afla adresa dupa nr de telefon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vreti sa aflati ceva luati id asta sunt dilerbig grinthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Constantin Adrian, Valcea. daca are cineva informatii astept mesaj

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum as putea afla adresa postala a unei persoane? se numeste Antal Ramona si locuieste in focsani pe strada odobesti dar nu stiu numarul casei.ma poate ajuta cineva? multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gigi Ghiata din Drobeta Turnu Severin Mehedinti mai are telefon?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste Bucur Marian Felix si vreau sa aflu numarul de telefon al lui. Locuieste in jud. Constanta, Topolog Nr. 25 Bl. F1 Sc. D Ap 74; Daca ma poate ajuta cineva sa ma anunte aici

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna seara, asi dori nr de telefon daca se poate alui florin salam.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se numeste plopeanu ionel si locuieste in comuna traian jud. braila

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se poate afla adresa unei persoane care sta in strinatate doar dupa nume?