| AngelOfDeath_3541 a întrebat:

Cum as putea cu photoshop sau alt ceva sa-mi fac o poza sa para desenata?
Multumesc?big grin

2 răspunsuri:
| Alexutza_5599 a răspuns:

Ioi...incearca pepaint draga mea. deci intri pe poza dai open with. dai paint si conturezi cu pensula dupa tine. apoi iti apar acolo niste forme geometrice intri pe patrat si apare 3 forme dai pe ultima iti alegi o culoare de jos si gata faci patratepe poza pe langa tine pana umpli toata poza, adauga si un citat ca arata super vei vedea citatu incearca de pe photo scape sau photo edit vezi tu sper ca te-am ajutat...happy