| Mynameiz a întrebat:

Cum as putea sa fac bani din mediul online,am incercat pe viespar sa raspund la intrebari dar prea putini bani imi da la o intrebare, ceva mai bun stiti sau alte metode?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu esti specializat in ceva anume gen programare, web design, seo, marketing nu ai sa faci niciodata bani cu adevarat pe net, doar maruntisuri din asta din ppc

| Superior a răspuns:

Poti castiga prin arta, pe patreon, faci desene faine si dai acces-ul de download la cei ce doneaza 20$ sau depinde de ce pui tu. Poti baga si la pariuri pe CSGO si sa scoti pe paypal banii happy Sau cresti conturi de jocuri si le vinzi, de ex. un cont de LOL de level 30 e 5$. Joci 2 luni pana il faci de 30 si scoti 5$ happy Sau... faci scam XD

| teo530 a răspuns:

Poti fi youtbe-ur dar trebuie sa ai ff multi abonati si recomandari si clipuri smechere ca sa incepi sa iei bani cred ca iti trebuie cel putin 3 ani pana la 1 ban plus ca iti trebuie camera web casti un calculator/laptop bun care costa ceva

| Catalin457822 a răspuns:

Ai putea incerca sa vinzi cumva carti electronice daca ai vre o una cumparata de oaraece daca ai cumparat-o cu bani poti face ce vrei cu ea de exemplu o poti vinde de un milion de ori pe internet.