| beea29 a întrebat:

Cum creez sau pun un videoclip pe youtube? Funda si la ceilalti vot.

Răspuns Câştigător
| Nameツ a răspuns:

Videoclipul il creezi in pc... apoi pe youtube trebuie sa iti faci cont.si este acolo „incarcati„si apoi„incarcati un videpclip„

6 răspunsuri:
| beea29 explică:

Am

| beea29 explică:

Eu vreau videoclip, a si am cont si la youtube si la Google.

| alyna_6333 a răspuns:

Trebuie sa iti faci contbig grin

| Cheater a răspuns:

Simplu pentru upload intri pe youtube.com si in partea dreapta sus langa browse ai upload. Dai click pe upload dupa care apesi pe "Select files from computer" si incarci video-ul tau.
Cat despre creeat depinde ce fel de video vrei sa creezi iti recomand urmatoarele programe : Sony Vegas, Premier Pro, After Effect(acesta este dificil). Sau mai poti utiliza Camtasi Studio sa inregistrezi Desktopul.

| Rinkarika a răspuns:

Creaza un cont pe youtube si apoi adauca clipul

| Rinkarika a răspuns:

Creaza un cont pe youtube si apoi adauca clipul.