| andreea_1771 a întrebat:

Cum sa-mi creez un un videoclip cu muzica si poze

5 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Buna. Un program bun pe care ti-l recomand este movie maker si toata lumea il are deja in calculator. Te duci la Start - Run - si scrii acolo moviemk si ti-l deschide direct.
Succes! happy

| Andrei233 a răspuns:

Windows Movie Maker happy

| Roberto a răspuns:

Cu Windows Movie Maker.

| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai intri la butonul start din stanga jos a ecranului si dai pe toate programele apoi cauti windows movie maker, acolo poti sa faci clipuri daca ai camera si microfon sau poti sa pui o melodie si pe ea sa pui poze care iti plac si au legatura cu melodia. Sper ca te-am ajutat cat de catwinking.

| butterfly_5495 a răspuns:

Cu movie makerwinking