| MissDelevingne a întrebat:

Cum dai paste in folder dupa ce ai dat print screen? Sau cum faci sa ai imaginea in folder dupa ce apesi pe buton?

Răspuns Câştigător
| myhaelutzza a răspuns:

Pai dupa ce ai dat print screen deschizi paint`ul si dai ctrl+v sau paste si iti apare imaginea. apoi dai save sau ctrl+s si poti sa o pui in ce folder vrei u.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ii dai paste in paint, si apoi salvezi fisierul in folder!

| 12stefy a răspuns:

Daca vrei sa faci o poza la ecranul pc-ului, apesi print screen iar apoi intrii in paint si dai Options - paste si salvezi unde vrei tu. Cred ca la asta te refereai.

| Bibiis a răspuns:

Intrii in paint si dai ctrl+alt+v