| anonim_4396 a întrebat:

Cum dezinstalez NOD 32 de pe calculator?

7 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

De duci in control panel, pe urma in add or remove programs, il gasesti in lista aia si dai click pe remove.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in Safe Mode, stergi nod 32 si apoi poti sa-i dai uninstall

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intri in control panel, la add or remove program, cauti in lista nod 32, iar dupa ce il gasesti ii dai remove. cam asta ar fi.
alta cale ar fi sa cauti in fisierul unde este instalat inconita de Uninstal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu poti sa desinstalezi nod32,urmeaza pasi:intri in safe mode,cu f8. dupa ce ai intrat in save mode intri in,start,eset dod32 si ii dai uninstall.si va functiona.

| dan6393 a răspuns:

Dezinstalare ESET Antivirus

In 4 pasi simpli scapati de griji :

1 - Reporniti calculatorul in Safe Mode

2 - Cautati in My computer toate filele ESET

3 - Stergeti-le pe toate - Veti reusi!

4 - Reporniti calculatorul in mod normal

Si GATA!

| Tambus_Ionut_1978 a răspuns:

Şi eu am Eset Smart Security 5 şi- mi cere parolă când vreau să-l dezinstalez ce trebuie să fac ca să-l dezinstalez?

| Munteanu_Dumitru_1969 a răspuns:

Nu pot sa dezinstalez un antivirus nod 32. Am intrat la panou de control, l-am gasit acolo dar nu pot sa-l dezinstalez? Acolo imi da doar modificare nu si dezinstalare. Am intrat si in discu ( c ), si acolo imi spune ca nu merge deoarece programu este mai vechi, ce sa mai fac?