| FunnkyDara a întrebat:

Heyy....Cum pot sa imi dezinstalez programe din calculator?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

ELIMINARE PROGRAME
Windows 7 sau Vista:
Intra in Start > Control Panel > Programs > 'Uninstall a Program'. Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Uninstall' (Eliminati)
Windows XP:
Intra in 'Start > Settings > Control Panel' and double click on "Add or Remove Programs". Selectezi programul din cadrul lista, si click pe 'Remove' (Eliminati). Bafta!

| FunnkyDara explică (pentru neluL):

Am intrat acolo numai ca nu imi apare ce vreau sa dezinstalez si nu stiu ce sa fac ca din cauza la acel program PC-ul merge greu

| neluL a răspuns (pentru FunnkyDara):

Pai ce anume vrei sa dezinstalezi? Cum se cheama programul?

| FunnkyDara explică (pentru neluL):

Browser-ul Opera

| neluL a răspuns (pentru FunnkyDara):

Daca nu iti apare acolo inseamna ca nu l-ai instalat sau l-ai dezinstalat. Intra in C/Program Files si vezi daca gasesti dosarul Opera acolo. Daca este, da click dreapta si Delete.

6 răspunsuri:
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Ar mai fi o solutie reinstalarea programului.

| ionutilie21 a răspuns:

Salutare! pai intri in start -control panel add-or remove programs si apesi change daca iti apare optiuni bifezi uninstal cred ca te-am ajutat! Funda?