| fluturas2 a întrebat:

Cum este cand calatoresti cu avionul?

Răspuns Câştigător
| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

Bine dar prima oara mi-a fost frica asa ca am fost manga si nu stiu nimic decat ca abia vedeam scarile sa cobor Dar sa stii a fost ffffffffff frumos

19 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Prima data cant urci in avion iti este un pic frica dar dupa aia iti trece frica!
E super! am fost de vreo 8 ori...

| Flaviius87 a răspuns:

La fel ca si cum ai calatorii cu autobuzul...doar ca nu ai gropi ca sa te zgaltaie! mie imi place mult cu avionul big grin - e frumos si inainte sa decoleze, ca accelereaza foarte tare si nici nu simti cand te desprinzi de la sol, poate doar un pic cand aterizezi (f putin)...
Drum bun daca vrei sa mergi cu avionul big grin

| PetreConstanta a răspuns:

Asa a fost eu am spus adevarul

| AnaEindragostita a răspuns:

La inaltimeee vreau la mami! mi-e frica de inaltime dar n-am testat avionul...

| Marghioalaa a răspuns:

Super tare:X

| Levya a răspuns:

Nu am fost niciodata dar presupun ca la inceput ai emotii cand decoleaza si apoi te linistesti! Majoritatea persoanelor care au fost cu avionul au admirat pe fereastra norii pufosi...

| Katsworld a răspuns:

Pai, este destul de bine... am calatorit cu avionul de 5 ori. Mai intai cand decoleaza ai un gol in stomac. Pe parcursul zborului s-ar putea sa ti se infunde urechile datorita presiunii atmosferice asa ca este recomandat sa mesteci guma. ( cam asta este problema cea mai mare). Unor oameni, care au temeri de inaltimi... li se face rau, dar la mine nu prea a fost cazul si sper ca nici la tine nu va fi happy. La aterizare, vei simti din nou un gol in stomac. Cam, asta este, nimic ingrijorator. Sper ca te-am ajutat big grin! Mult noroc happy

| 12stefy a răspuns:

Nimic special happy. Se presupune ca simti un gol in stomac cand decolezi si cand aterizezi (desi eu n-am simtit niciodata nimic). Ce sa-ti mai zic...in mijlocul zborului nu simti nimic, e ca si cum ai sta pe loc, desi viteza e de aproximativ 1000 km/h. E frumos cand te uiti pe geam. Se vede asa cerul senin deasupra si jos se vad norii. happy A, si ti se infunda urechile laughing

| raluuu10 a răspuns:

Tare!

| fjgjejjhf a răspuns:

GE-NI-AL
o sa iti fie frica prima oara dar dupa o sa mergi ca si cu masina laughing

| Juℓiaa a răspuns:

E suuuuppeerrlove struck la inceput ti se infunda urechile de la presiune dar e foarte okhappysa te pui la geam ca ai sa ai un peisaj supersmugCalatorie placutasmugFunda?:*

| AnggelikiMessinianBlood a răspuns:

Foarte frumos.dar si palpitant.cand am plecat din baneasa catre ciampino(roma) am avut turbulente foarte mari, au coborat mastile cu oxigen, toti plangeau.dar am ajuns cu bine.pot spune ca la un moment dat te plictisesti

| CamiRose4 a răspuns:

Foarte frumos... plutesti deasupra norilor si vezi totul foarte mic este SUPERB!

| elisabeta1998 a răspuns:

Este super! La inceput nu ma simteam bine prin faptul ca nu ma simteam cu picioarele pe pamant insa m-am obisnuit. Poti vedea casele micute.Te sfatuiesc sa iti pui din cand in cand ceva pe ochi fiindca te poate durea foarte tare capul din cauza luminii puternice a soarelui. Funda?

| sorin_8395 a răspuns:

E ca si cum ai un orgasm in desfasurare

| DragonAk47 a răspuns:

Buna ana... sa calatoresti cu avionul nu pare cine stie ce dar si ala este un mod de a te relaxa si ajungi repede la destinatie iti recomand sa incerci cu tupeu :X:X

| 1990727 a răspuns:

La inceput o sa te simti ciudat pentru ca ti se infunda urechile si poate sa te ia ameteala, dar astea trec repede daca nu ai rau de inaltimi, si te vei simti ff bine si mai ales vei fii uluita de panorama oferita(chiar daca e inrat sau nu)

| alex123987 a răspuns:

Normal, ca intr-o masina doar ca esti la inaltimebig grin:

| iNgUtZzA a răspuns:

Fffff BiNetongue