| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac bani la jocul de pe miniclip.com 8 ball multiplayer de pe miniclip.com?

2 răspunsuri:
| Cheesewithme a răspuns:

Buna! Dragos misto ca si pe mine ma cheama la fel scuze ca nu raspund la intrebare dar ai raspuns la o intrebare legata de dead island am intat in steam am dat in storage da imi zice doar sa cumpar jocul de unde sa descarc? te rog mult

| Noobzio a răspuns:

Nu se poate, daca vrei poti pune pariu cu un prieten ca il bati la 8 ball multiplayer pe miniclip, si in felu asta sa castigi niste bani. Miniclip este gratis(in mare parte) pentru toti utilizatorii acestuia.