| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac cont pe youtube ca am facut mai demullt si a mers si sa comentez la videouri da acu imi apare ca sunt logat dar nu pot sa comentez la videoclipuri.Ma ajuta cineva ca nu stiu ce sa-i fac

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Singura cauza pentru care nu poti comenta este deoarece nu ti-ai activat contul. Iar pentru a face un cont nou trebuie sa completezi fiecare loc gol din pagina "Create Account" pe care o gasesti sus in partea dreapta

2 răspunsuri:
| brandiburu a răspuns:

Contul pe YouTube este, de fapt, adresa de mail de pe gmail.google.com
E simplu: creezi o noua adresa Gmail si te loghezi cu ea pe YouTube.

| Visionfree a răspuns:

Inregistreaza-te pe google si se creaza automat si cont youtube.