| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac iteme PVP bune la saman daca bonusurile sunt de doar 15% si nu sunt bonusuri 6/7?

Răspuns Câştigător
| Sooorin a răspuns:

Pai, in primul rand asculta-ma pe mine bine : iti trebuiesc seturi, in mare parte si totalitateee iti trebuie INT maxim mai ales pe scut sa iti pice int max, semi om si necunostinta, pe colier si papuci trebuie sa ai max pv + sabie sau pumnal sau evantai sau clopot depinde anti-ce faci setul, pe koif si bratara pui rezistenta maxie si foc max ( + pv si semi om pe bratara ) pe cercei pui semi om max si rezistenta sabie pumnal sau ce vrei tu, pe armura pui pv si tot asa rezistenta sabie pumnal sau ce vrei tu ( + foc sau magie daca pica ) iar pe arma int max, semi om ( dublu depinzand de arma ) + critic si patr + pietre plusate max FUNDA?

3 răspunsuri:
| YoMsG a răspuns:

Pai bagi clopot. evantai, HP. magie.

| Subsemnatu a răspuns:

Pai la saman e buna INTthinking pui si tu max int, max hhthinking si apararii
thinking ce intrebare. ma rogbig grin bafta!