| Lollypop a întrebat:

Cum fac sa imi intre pe google chrome cand intru la mail? Sau pe orice site de gen: "http://..."? Nu vreau sa imi mai apara Internet Explorer. Funda:).

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Intri in google chrome > meniu (cheia aia din dreapta) > optiuni, si selectezi "setati google chrome ca browser prestabilit".

2 răspunsuri:
| Brumilicious a răspuns:

Sall,
cand intrii la google chrome nu-ti apare ceva de genul:setati ca prestabilit si bifeaza sa nu te mai intrebe, apoi da click acolo la mail si incearca.
SPER CA TIAM FOST DE AJUTOR!
X0X0

| Nicholas a răspuns:

Cand intri pe Google Chrome, iti apare sus: Google Chrome nu este browser-ul tau prestabilit si iti da cateva optiuni, seteaza-l ca browser stabilit dintre acelea